prezerwatywa
Prezerwatywa… dla podróżnika

Prezerwatywa… dla podróżnika

Marcin Musiał . Posted in Aktualności, Recenzje, Recenzje sprzętu, Sprzęt na wypady niskobudżetowe 5712 2 komentarze

Kondom lub też prezerwatywa jak kto woli znana jest już od roku 1350 p.n.e., kiedy to używano ją jako osłonki ozdobne na męskie przyrodzenie. Dziś jest stosowana nieco w innych celach ;)

Sposób użycia:

  1. Pan bierze do ręki prezerwatywę i obwija nią urządzenie elektryczne, które powinno być zaizolowane, żeby przypadkiem prąd nie kopnął Pani. Dzięki temu oszczędzamy nie tylko zewnętrzne ciało Pani przed poparzeniem, czy porażeniem, ale też potencjalnie zniszczone gardło zużyte przez Panią na Pana za to, gdyby prąd ją kopnął. Wszak prezerwatywa jest doskonałym izolatorem.
  2. Rozciągamy prezerwatywę i obwijamy nią co nam się podoba. Możemy nią przytroczyć karimatę do plecaka, przywiązać coś. Zamiast na smyczy możemy wyprowadzić psa na prezerwatywie.
  3. Jeśli jesteśmy daleko od osiedli ludzkich i wiemy, że będziemy mieć problem z wodą, robimy następującą rzecz. Związujemy z jednej strony koszulkę albo kurtkę w supeł. Do środka wkładamy prezerwatywę i wypełniamy wodą. Ściany zewnętrzne utworzone z koszulki zahamują rozszerzanie się prezerwatywy. Ta jest na tyle elastyczna, że możemy w niej przenieść nawet 50 litrów wody.
  4. W ekstremalnym przypadku kiedy brakuje nam jedzenia możemy żuć prezerwatywę. Coraz częściej w sklepach otrzymamy kondomy w wersji smakowej.
  5. Prezerwatywa może nam posłużyć jako rękawiczka lateksowa np. do izolacji dłoni podczas udzielania pierwszej pomocy.
  6. Do środka prezerwatywy możemy włożyć rzeczy, które chcemy ochronić przed wodą, np. komórka. Sprawdza się zwłaszcza we wszystkich krajach, w których pora deszczowa występuje, np. Indie, Panama, Kostaryka, Malezja.  Jest to też doskonały pomysł na ochronę przed wodą podczas spływów kajakowych. Podczas wojny, żołnierze nakładali prezerwatywy na lufy karabinów, zabezpieczali je w ten sposób przed zalaniem.
  7. Macie jakieś inne pomysły zastosowania prezerwatywy? Napiszcie w komentarzu :)

 

Prezerwatywę można zakupić w każdym supermarkecie, kiosku, czy na stacji benzynowej. W toaletach można czasem spotkać automaty do sprzedaży kondomów, zatem z dostępnością nie ma problemu. Wszak prezerwatywa to przyjaciel podróżnika :)

Tags:

Trackback from your site.

Uncaught exception: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12)